Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Baby's Supervette Reinigingsgel reinigt de huid en de hoofdhuid van de baby in alle zachtheid: het verwijdert zweet, talg, wiegkap, enz. met respect voor de nog onvolgroeide huidbarrière. De supervettende en hydraterende bestanddelen beschermen de opperhuid tegen uitdroging.
Aqua, Glycerin**, Disodium Cocoyl Glutamate, Cocos Nucifera Oil*, Xanthan Gum, Algae Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Giet de Supervette Reinigingsgel in uw hand en was het lichaam en de hoofdhuid van de baby of het kind door het te laten schuimen.
Grondig spoelen
| CNK | 3961828 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires de Biarritz, Stylepharma |
| Merken | Laboratoires de Biarritz , Alga Natis |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |