Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voortgekomen uit wetenschappelijk onderzoek biedt de biologisch gecertificeerde zonnemelk* SPF 50 op basis van Alga-gorria® de doeltreffendheid van onze krachtige antioxidant Alga-gorria®, gecombineerd met een 100% mineraal filter. Vloeibaar, gemakkelijk uit te smeren en volledig natuurlijk, houdt de biologische zonnemelk SPF50 de huid beschermd en gehydrateerd gedurende de hele blootstelling. De SPF 50+ factor is geschikt voor melkachtige, zeer lichte of zongevoelige huidtypes in alle omstandigheden.
Ecologische en biologische cosmetica, gecertificeerd door Ecocert Greenlife volgens het Ecocert-referentiekader beschikbaar op http://cosmetiques.ecocert.com
Zonnebescherming SPF50
INGRÉDIENTS :
Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil*, Coconut Alkanes, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butyrospermum Parkii Butter*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Lauroyl Lysine, Alumina, Stearic Acid, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Caprylate, Gelidium Sesquipedale Extract, Maris Aqua, Potassium Olivoyl PCA, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Hydroxide
| CNK | 3262102 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires de Biarritz, Stylepharma |
| Merken | Laboratoires de Biarritz , Alga Maris |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |