Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Snelwerkend ontsmettingsmiddel op basis van 70% alcohol voor de handen en kleine oppervlakken
| CNK | 4220174 |
|---|---|
| Organisaties | Covarmed |
| Merken | Covarmed |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |