Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Huile START is een thermo-actieve olie die gedurende lange tijd werkt. Hij vergemakkelijkt de dynamische opwarming door de huidmicrocirculatie te activeren en zo het kwetsen te verminderen en verrekkingen te vermijden. Ideaal voor de sportievelingen blootgesteld aan de kou, de vochtigheid of zij die, na een lange onderbreking, weer sport wensen uit te oefenen.
Opwarming, hervatten van het sporten na traumatische naslepen, sporten in koud milieu.
Vóór het sporten, in lichte massages aanbrengen.
| CNK | 2605186 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 173 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |