Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
NOK versoepelt, hydrateert de huid en beschermt haar tegen wrijvingen. Ze minimaliseert de irritaties en voorkomt de vorming van blaren. De huid is versterkt, gehydrateerd en biedt meer weerstand. Mag gebruikt worden op alle zones onderworpen aan wrijvingen: voeten, tenen, liezen, binnenkant van de dijen (kruis/schaamstreek), oksels, tepels, nek, …
Wrijvingen, blaren, irritaties, roodheid.
Actieve werkstoffen: 92,99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, 30% Karité boter
Breng de NOK anti-wrijvingcrème van Sports Akileïne® aan vóór elke sportinspanning en masseer deze langdurig in op de wrijvingszones. Start bij wedstrijden 20 dagen van tevoren met het gebruik. Breng een tweede laag aan zonder te masseren in geval van intense wrijving.
| CNK | 0636969 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |