Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
• Kaliber 28G
• Ultra dun
• Gesteriliseerd roestvrij staal
Ze zijn zorgvuldig ontworpen om een veilige en comfortabele ervaring te bieden.
Lancetten zijn compatibel met het FreeStyle prikapparaat (Lancing Device FreeStyle II).
| CNK | 2373843 |
|---|---|
| Organisaties | Abbott |
| Merken | Abbott |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 28 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |